moblara sofa repair logo
مرکز تخصصی
تعمیرات مبل مبل آرا

درباره ما

ما در مبل آرا صنعت مبلمان را می شناسیم و رسالت خود را ، خدمت به شما عزیزان میدانیم
بیش از یک دهه فعالیت در قالب مجموعه صنایع  چوبی فاطمیان و حضور در حوزه های فروش و تولید صنعت مبلمان ما را مفتخر به همکاری با استادکاران ماهر, تولید کنندکان بزرگ و خدمت گذاری به طیف وسیعی از هموطنان گرامی گردانید. در اواخر دهه نود ارتباط نزدیک با مشتریان در بخش فروش باعث گردید تا متوجه افزایش تعداد درخواست مراجعه کنندگان به فروشگاهها در مورد معرفی یک مجموعه معتمد تعمیراتی جهت تعمیر مبلمان و اکسسوری های ارزشمند شویم.درخواستی که به علت نبود مجموعه های تخصصی و قابل اعتماد در ارائه این خدمات  و یا انجام آن با مبالغ بسیار بالا توسط برند های تولید کننده مبلمان و اکسسوری غالبا بدون راهکار باقی مانده بود. پشتیبانی جمعی از بهترین استادکاران ماهر بهمراه  تیم مدیریتی جوان که با دانش آکادمیک خود می توانستند تکنولوژی روز را در جهت افزایش کیفیت و راندمان  به خدمت بگیرند , ما را بر آن داشت تا از این ظرفیت ها در جهت رفع نیاز هموطنان عزیزمان استفاده کنیم. در ابتدا با انجام یک پروژه مطالعاتی دقیق اقدام به جستجوی راهکارهایی بهینه و مبتنی بر تکنولوژی روز نمودیم سپس تمامی یافته ها را درقالب طرح تولیدی مدون و مکتوبی در آورده و با کمک مشاوران با تجربه تمامی زوایای طرح را جهت اجرای موفقیت آمیز پروژه بررسی نمودیم.
درباره مبل آرا
شروع فاز عملیاتی طرح  سر آغاز تحول در تیم سابق و تولد رسمی گروه مبل آرا با هدف ارایه خدمات مستقیم و بدون واسطه تعمیر مبلمان و اکسسوری نفیس به صورت حرفه ای و با گارانتی مکتوب جهت اطمینان خاطر هموطنان عزیزمان بود. درحال حاضر با گذشت ماهها از شروع فعالیت به یاری پروردگار و تلاش مثال زدنی خانواده پرانرژی گروه مبل آرا هر روز شاهد پیشرفت و ارتقاء مجموعه , همچنین افزایش سطح رضایت مشتریان عزیزمان هستیم. اعتماد شما گرامیان به ما باعث ایجاد انگیزه بیشتر در یکا یک اعضای خانواده گروه مبل آرا گشته و تعهد ما را به خدمت گذاری هر چه بهتر به شما عزیزان چندین برابر می نماید تا قدردان لطفتان بوده باشیم. چشم انداز  گروه مبل آرا ارایه خدمات گسترده  و با کیفیت  بیش از پیش استوار می باشد.

مزایای تعمیرات با ما!

مشاوره رایگان

گروه مبل آرا با هدف تکریم مشتریان ,همراه یک تیم مجرب در امر تعمیر مبلمان اقدام به ایجاد یک بخش ارائه مشاوره رایگان نموده است تا شماعزیزان بدون نیازبه صرف زمان, برآوردی دقیق از میزان هزینه خدمات مد نظرخود در قالب پیش فاکتور مکتوب بدست آورید.

حمل و بسته بندی تخصصی

مفتخریم که تمامی مراحل حمل و نقل مبلمان شما را توسط یک واحد اختصاصی انجام داده همچنین کلیه مبل ها را به صورت کامل بسته بندی نموده, سپس به آدرس مد نظرجهت حصول اطمینان خاطر مشتریان گرامی ارسال می نماییم.

گارانتی کیفیت

همچنین با تامین مواد اولیه درجه یک, استفاده از نیروهای متخصص و ابزار مدرن و توجه به فرآیند کنترل کیفیت در تمامی مراحل اجرای کار , اقدام به ارائه گارانتی متناسب با خدمات مد نظر مشتریان عزیز نموده است.

تحویل سریع

لازم به ذکر است با ایجاد سیستم کنترل فرایند تولید و زنجیره تامین, اقدام به کنترل نقطه به نقطه تمامی مراحل اجرای کار نموده و با هم پوشانی عملیات ها موفق به استفاده بهینه از زمان در جهت انجام هرچه سریعتر سفارش مشتریان شده است.

Newsletters

عضویت در خبرنامه

newletters-pic
با عضویت در خبـرنامه از جدیدترین اخبار ما با خبر شوید:
پل های ارتباطی ما:
News and articles

اخبار و مقالات

تعمیر مبل در تجریش
زمان مطالعه:
1 دقیقه
روش های شست و شوی مبلمان
زمان مطالعه:
1 دقیقه
تمیز کردن لکه از روی مبل
زمان مطالعه:
2 دقیقه
روش های نگه داری از مبل چرم
زمان مطالعه:
1 دقیقه
دکوراسیون مبلمان در فضای کوچک
زمان مطالعه:
1 دقیقه
نحوه تعمیر دسته مبل
زمان مطالعه:
1 دقیقه